Faceci w czerni część 4.

Related Post

  • No related post.

Film pod tytułem Faceci w czerni to kolejny epizod przygód, gdzie głównym celem są kosmici i ich działanie, zwalczanie agresji względem ludzi.

Początek filmu rozpoczyna się sceną w typowym amerykańskim domu, rodzice siedzą na dole w salonie, jest wieczór, a dziecko jest w swoim pokoiku, tam zjawia się kosmita. Dziecko nie wydaje kosmity, zjawiają się faceci w czerni, wymazują z pamięci rodziców dziewczynki całą akcję. Jednak dziecko wszystko pamięta, przez długie lata szuka facetów w czerni i ich nareszcie znajduje.

Gdy nareszcie trafia do głównego centrum dowodzenia, zostaje schwytana, tam chcą jej wszystko wymazać z pamięci, jednak ona blokuje się i chce działać dla nich. Spełnia wszystkie oczekiwania i staje się początkującym agentem. Jako agentka M jest bardzo bystra, dostaje różne instrumenty potrzebne do zwalczania kosmitów, jak i również kompas.
W Indiach dwóch kosmitów napada na sprzątacza, zabijają go i przybierają jego postać, powstaje niezły maler. Agentka wraz ze swoim partnerem agentem walczą do skutku, ponosząc wielkie straty, zniszczona zostaje kostka brukowa, zabity zostaje inny kosmita i przyjaciel agenta.

Akcja się rozwija, współ praca z innym agentem powoduje dużo zniszczeń, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. Na końcu agentka spotyka już wyrośniętego kosmitę, który był niegdyś malutki jak ona.

Film kończy się happy endem.
W filmie występują najlepsi aktorzy w roli głównej Tessa Thompson, Emma Thompson, Chris Hemsworth oraz Liam Nesson. Film ten został wyprodukowany w roku 2019.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Faceci w czerni 4 to również świetny odcinek, jednak tu do akcji wkraczają kobiety, są na różnych stanowiskach.